Acarlar Matbaa Gizlilik İlkesi

Acarlar Matbaa Kırtasiye San. ve Tic Ltd Şti. web sayfasına hoş geldiniz...! Aşağıda yer alan maddeleri www.acarmatbaa.com ve bu adrese açılan diğer alan adlarını ziyaret etiğinizde kabul etmiş sayılırsınız.

1-) Acarlar Matbaa, bu site üzerinden vermiş olduğunuz kişisel bilgileri üçüncü kişilerle paylaşmaz, satmaz ve kiralamaz.
2-) Sizden aldığımız kişisel bilgiler, size basılı yayın ve materyaller ulaştırmak amacıyla kullanılmaktadır.
3-) Kişisel bilgilerinize sadece Acarlar Matbaa personeli veya gizlilik politikamızın ilkelerini kabul etmiş temsilciler erişebilir.
4-) Kişisel bilgi içermeyen IP, tarayıcı bilgileri, ziyaret edilen sayfa istatistikleri, bölge bilgileri web sitemizi iyileştirmek amacıyla kullanıyoruz. Bu tarz bilgiler (örneğin ziyaretçi sayısı) kamuoyuna açıklanabilir ve mecralarda kullanılabilir.
5-) www.acarmatbaa.com sitesinden bağlanacağınız diğer sitelerin gizlilik ilkeleri bu web sitesinden farklı olabilir.Lütfen bu sitelere giriş yaptığınızda gizlilik ilkelerini ayrıca gözden geçiriniz.
6-) Acarlar Matbaa bu maddelerde haber vermeksizin değişiklikler yapabilir.


Acarlar Matbaa Gizlilik Uygulamalarının Kabulü

Bu web sitesini kullanmakla, bu Kullanıcı Bilgilerinin Mahremiyeti Beyanını kabul ettiğinizi ve bu web sitesinde bulunan hüküm ve şartlara bağlı kalacağınızı onaylamış oluyorsunuz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmayınız veya herhangi bir kişisel bilgi göndermeyiniz. Bilgilerin Düzeltilmesi, Değiştirilmesi veya Silinmesi Acarlar Matbaa, kullanıcıların Acarlar Matbaa’a verdikleri bilgileri incelemesine, güncellemesine, düzeltmesine, değiştirmesine veya silmesine izin verir. Bilgilerinizi silmek isterseniz, Acarlar Matbaa, kişisel bilgilerinizi Acarlar Matbaa dosyalarından çıkartmak için elinden gelen her türlü makul çabayı gösterecektir. Kullanıcının gizliliğini ve güvenliğini korumak amacıyla, Acarlar Matbaa, erişim izni vermeden önce kullanıcının kimliğini doğrulamak için gereken makul önlemleri de alacaktır. Kişisel bilgilerinize erişmek veya bu bilgileri değiştirmek ya da silmek, siteyle ilgili problemleri rapor etmek, sorular sormak veya endişelerinizi iletmek için, www.acarmatbaa.com ya da info@acarmatbaa.com üzerinden Acarlar Matbaa'ya bir e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca, acarmatbaa.com kayıt sitesinden kişisel bilgilerinize erişebilir ve bu bilgilerinizi kendiniz değiştirebilir ya da düzeltebilirsiniz. acarmatbaa.com’a 2 yıldan daha uzun süre erişmeyen ve girmeyen kullanıcılara ait çevrimiçi alınmış ve toplanmış kişisel bilgiler dosyalarımızdan otomatik olarak silinir. Kişisel bilgilerinizin korunmasında Acarlar Matbaa size yardımcı olacaktır;
Acarlar Matbaa Kullanım Şartlarını okumak için Burayı Tıklayınız..!.