Karton Etiket Basımı Tasarımı

Broşür

 • İhtiyaç Duyduğunuz Ekonomik Broşür İşlerinizin Basımı İçin Acarlar Matbaa Olarak Çözüm buluyoruz. Dilediğiniz yerden bize ulaşabilir Teklif isteyebilirsiniz..
 • Broşür talep ederken aşağıdaki bilgileri eksiksiz göndermeniz gerekmektedir..

Fiyatlandırma İçin Gerekli Bilgiler
1. Ebadı ( En ve Boy cm ölçüleri)
2. Kağıt Cinsi ve Gramajı
3. Baskı Rengi?
4. Miktarı?

Broşür Ebatları
Genel Standart Ebatı(A4-A5-A3)
- Diğer Ebat / Bildiriniz..

WhatsApp Bilgi Hattı
- Lütfen Bu Ürünle İlgili Daha Fazla detaylı bilgi almak için (0545) 768 79 75 - WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı İle Uzman Grafiker'lerimizle iletişime geçiniz..

Broşür Nedir?

Broşür , firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımı için en çok kullanılan basılı materyaldir. Hedef kitlenizin ürünlerinizden veya hizmetlerinizden haberdar olup sizi tercih etmesine sebep olacak, müterilerinizle ilk teması sağlayabileceğiniz bir matbaa ürünü olan broşür, kalitesiyle de şirketinizin müşterinizin gözündeki izleniminizi belirler. Broşür şirketinizle ilgili olarak tanıtımı yapmak istediğiniz tüm ürünleri kapsayabileceği gibi, ürün ve hizmetlerinizi ayrı ayrı da içerebilir. Belirli bir ürün ya da hizmetiniz için kullanacağınız broşür, fuarlarda, alışveriş merkezlerinde, gazete ya da diğer medya organlarıyla dağıtılarak kullanıldığında yeni müşterilere ulaşma belirgin şekilde artmaktadır.

Bir Broşürde Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?

Broşürde ürünlerinizin, hizmetlerinizin ve firmanızın tercihen profesyonel olarak çekilmiş fotoğrafları, detaylı bilgileri, ürünlerin fiyatları, kampanyalar ve kampanya detayları gibi, satışa ve genel tanıtıma destek olacak bilgiler yer alabilir.

Broşür Çeşitleri Nelerdir?

Genel olarak broşürlerde, parlak ya da mat kuşe ve 1. hamur kağıtlar kullanılmaktadır. 1. Hamut kağıt, yapı itibariyle ofislerde kullanılan fotokopi, yazıcı kağıtlarıdır. Broşür üretiminde kullanılan kuşe kağıtlar 90 ile 350 gr arası, 1. hamur kağıtlar ise 80 ile 160 gr arası tercih edilmektedir. Broşürler hazırlanırken verilecek olan bilginin miktarına göre farklı ebatlar tercih edilir. A5 (14,8 cm x 21 cm) ya da A4 (21 cm x 29,7 cm) boyutunda tek sayfalık broşürler yapılabileceği gibi istenirse çok sayfalı broşür de hazırlanabilir. Yine aynı şekilde A4 boyutundaki bir broşür ortadan ikiye katlanabileceği gibi, zarfın içine konulmak ve dağıtım kolaylığı açısından 3’e de katlanabilir.

Broşür Tasarımı ve Basımı

Broşürün tasarımı müşterimizden ya da ajanslardan tamamen baskıya hazır şekilde gelebileceği gibi, firmamıza gelen taslak tasarımı baskıya hazır hale getirmek için grafik uygulamasını da yapabiliriz. Renk konusunda hassas ürünler için (boya, desenli ürünler, halı, duvar kağıdı…vb.) üretilen broşürlerde baskı öncesinde dijital prova alınması, işin doğruluğu için faydalı olacaktır. Müşterilerimiz arzu ederlerse üretim sahamızda bulunan kendi makinelerimizde üretilen broşürlerinin baskısı aşamasında bulunabilir ve onay verebilirler. Özel ürün ya da müşteriler için az sayıda gereksinim duyulan broşürlerin hazırlanması ve basımı, bünyemizde bulunan fotoğraf ve ofset baskı kalitesine sahip dijital baskı makinelerimizde süratle gerçekleştirilir.

Teklif Verme ve Baskı Aşaması
 • Verdiğiniz Teklifler hızlı bir şekilde değerlendirilip size en kısa sürede dönüş yapılır.
 • Sizden kaynak ve varsa örnek alınıp ön çalışma yapıldıktan sonra sizden onay alınır.
 • Çalışma onaylandıktan sonra ödeme yapılır..
 • Ödeme işlemi gerçekleştirildikten sonra hızlı bir şekilde çalışma baskıya verilir.
Not
 • Elinizde varsa Tasarım dosyalarınızı, pdf, psd, ai, cdr, formatlarında E-Posta ile yollayabilirsiniz. Tasarımınızın baskıya uygunluğu kontrol edilip, sizden onay alındıktan sonra ürününüz baskıya alınacaktır. bu şekilde zamandan tassaruf sağlanmış olur..
Teslimat Nasıl Yapılır?

Matbaa Merkezimiz İSTANBUL KARTAL bölgesindedir..

- İstanbul'un Tüm bölgelerine ücretsiz teslimat belirtilen günlerde kendi araçlarımızla yapıyoruz..

- Diğer illerden Spariş veren Müşterilerimiz karşı ödemeli olarak istedikleri kargo firmasına verilir..

- Acarlar Matbaa olarak her zaman müşterilerimizi önemsiyor ve değer veriyoruz bunun için Teslimatta Kolaylık sağlıyoruz..
- Duruma göre yüklü sparişlerde Diğer illerimizede özel araçlarımız ile teslimatı ücretsiz gerçekleştiriyoruz..

Banka Hesap Bilgileri

Aşağıdaki banka hesap bilgilerimizden herhangi birini tercih ederek HAVALE veya EFT yapabilirsiniz.


 • İş Bankası
  Yakacık Şube Kodu :1207
  Hesap No : 38831
  IBAN No: TR84 0006 4000 0011 2070 0388 31
 • Garanti Bankası
  Yakacık Şube Kodu :1230
  Hesap No : 6296844
  IBAN No: TR06 0006 2001 2300 0006 2968 44
 • QNB Finansbank
  Yakacık Şube Kodu :01127
  Hesap No : 35096543
  IBAN No: TR55 0011 1000 0000 0035 0965 434

Broşür | Broşür basımı | Broşür Tasarımı | Broşür basımı Matbacılık | Broşür Basma Fiyatı |