Karton Etiket Basımı Tasarımı

Afiş Baskı & Tasarım

 • İhtiyaç Duyduğunuz Ekonomik Afiş İşlerinizin Basımı İçin Acarlar Matbaa olarak çözüm buluyoruz. Dilediğiniz yerden bize ulaşabilir teklif isteyebilirsiniz..
 • Afiş talep ederken aşağıdaki bilgileri eksiksiz göndermeniz gerekmektedir..

Fiyatlandırma İçin Gerekli Bilgiler
1. Ebadı ( En ve Boy cm ölçüleri)
2. Kağıt Cinsi ve Gramajı
3. Baskı Rengi..
4. Miktarı..

Afiş Ebatları
(84x118cm)-(70x100cm)-(50x70cm)-(35x50cm)
- Diğer Ebat / Bildiriniz..

WhatsApp Bilgi Hattı
- Lütfen Bu Ürünle İlgili Daha Fazla detaylı bilgi almak için (0545) 768 79 75 - WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı İle Uzman Grafiker'lerimizle iletişime geçiniz..

Afiş (Poster) Nedir?

Afiş, geniş hedef kitlenize etkili bir tanıtım yapmak amacı ile kısa ya da uzun süreli kullanabileceğiniz tanıtım aracıdır. Afiş şirketinizle ilgili olarak tanıtımı yapmak istediğiniz tüm ürünleri kapsayabileceği gibi, ürün ve hizmetlerinizi ayrı ayrı tanıtmanızı da sağlayabilir. Belirli bir ürün ya da hizmetiniz için kullanacağınız afiş, fuarlarda, alışveriş merkezlerinde, iyi planlanarak belirlenen yerlere asılarak kullanıldığında yeni müşterilere ulaşma oranı belirgin şekilde artmaktadır.

Bir Afişte Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?

Afişte ürünlerinizin, hizmetlerinizin ve firmanızın tercihen profesyonel olarak çekilmiş fotoğrafları, az ama öz bilgileri, vurucu bir slogan, kampanyalar ve kampanya detayları gibi, satışa ve genel tanıtıma destek olacak bilgiler yer alabilir. Afiş ilk görüşte insanları kendisine baktıracak bir tasarıma ve albeniye sahip olmalıdır.

Afiş Çeşitleri Nelerdir?

Afişlerde, genel olarak parlak kuşe kağıtlar kullanılmaktadır. Afiş üretiminde kullanılan kuşe kağıtlar 250 ile 350 gr arası tercih edilmektedir. Afiş hazırlanırken verilecek olan bilginin miktarına göre farklı ebatlar tercih edilir. 35 x 50 cm, 50 x 70 cm ya da 70 x 100 cm boyutunda afişler en fazla tercih edilen afiş türleridir. Bunun dışında uygulanacak yere göre farklı ebatlarda afiş basımı da yapılmaktadır. Aynı şekilde genellikle tek taraflı baskı uygulanırken, uygulama yeri ve şekline göre arkalı önlü (çift taraflı) afiş baskısı yapılmaktadır. Afişlerin basımından sonra üzerine parlak ya da mat selofan uygulaması yapılabilir. Bununla birlikte lokal (kısmi) lak uygulaması da afişler için mümkündür.

Afiş Tasarımı ve Basımı

Afiş tasarımı müşterimizden ya da ajanslardan tamamen baskıya hazır şekilde gelebileceği gibi, firmamıza gelen taslak tasarımı baskıya hazır hale getirmek için grafik uygulamasını da müşterilerimiz için yapabilmekteyiz. Renk konusunda hassas ürünler ve titiz müşteriler için (boya, desenli ürünler, halı, duvar kağıdı…vb.) üretilen afişlerde baskı öncesinde ofset kalitesinde dijital çıkış alınması, işin doğruluğu için faydalı olacaktır. Müşterilerimiz arzu ederlerse üretim sahamızda bulunan kendi makinelerimizde üretilen afişlerinin baskısı aşamasında bulunabilir ve onay verebilirler. Özel ürün ya da müşteriler için az sayıda gereksinim duyulan afişlerin hazırlanması ve basımı, bünyemizde bulunan fotoğraf ve ofset baskı kalitesine sahip dijital baskı makinelerimizde süratle gerçekleştirilir.

Teklif Verme ve Baskı Aşaması
 • Verdiğiniz teklifler hızlı bir şekilde değerlendirilip size en kısa sürede dönüş yapılır.
 • Sizden kaynak ve varsa örnek alınıp ön çalışma yapıldıktan sonra sizden onay alınır.
 • Çalışma onaylandıktan sonra ödeme yapılır..
 • Ödeme işlemi gerçekleştirildikten sonra hızlı bir şekilde çalışma baskıya verilir.
Not
 • Elinizde varsa tasarım dosyalarınızı, pdf, psd, ai, cdr, formatlarında E-Posta ile yollayabilirsiniz. Tasarımınızın baskıya uygunluğu kontrol edilip, sizden onay alındıktan sonra ürününüz baskıya alınacaktır. Bu şekilde zamandan tassaruf sağlanmış olur..
Teslimat Nasıl Yapılır?

Matbaa Merkezimiz İSTANBUL KARTAL bölgesindedir..

- İstanbul'un tüm bölgelerine ücretsiz teslimat belirtilen günlerde kendi araçlarımızla yapıyoruz..

- Diğer illerden sipariş veren müşterilerimiz karşı ödemeli olarak istedikleri kargo firmasına verilir..

- Acarlar Matbaa olarak her zaman müşterilerimizi önemsiyor ve değer veriyoruz bunun için Teslimatta Kolaylık sağlıyoruz..
- Duruma göre yüklü sparişlerde diğer illerimizede özel araçlarımız ile teslimatı ücretsiz gerçekleştiriyoruz..

Banka Hesap Bilgileri

Aşağıdaki banka hesap bilgilerimizden herhangi birini tercih ederek HAVALE veya EFT yapabilirsiniz.


 • İş Bankası
  Yakacık Şube Kodu :1207
  Hesap No : 38831
  IBAN No: TR84 0006 4000 0011 2070 0388 31
 • Garanti Bankası
  Yakacık Şube Kodu :1230
  Hesap No : 6296844
  IBN No: TR06 0006 2001 2300 0006 2968 44
 • QNB Finansbank
  Yakacık Şube Kodu :01127
  Hesap No : 35096543
  IBN No: TR55 0011 1000 0000 0035 0965 434

Afiş | Afiş basımı | Afiş Tasarımı | Afiş basımı Matbacılık | Afiş Basma Fiyatı |