Karton Etiket Basımı Tasarımı

Sürekli Form Fatura

 • İhtiyaç Duyduğunuz Ekonomik Sürekli Form İşlerinizin Basımı İçin Acarlar Matbaa Olarak Çözüm buluyoruz. Dilediğiniz yerden bize ulaşabilir Teklif isteyebilirsiniz..
 • Sürekli Form talep ederken aşağıdaki bilgileri eksiksiz göndermeniz gerekmektedir..

Fiyatlandırma İçin Gerekli Bilgiler
1. Ebadı ( En ve Boy cm ölçüleri)
2. Kağıt Cinsi ve Gramajı
3. Baskı Rengi?
4. Miktarı?

Sürekli Form Ebatları
A5 (11x24 inches-yarım boy) - A4 (11x24 inches-tam boy)
- Diğer Ebat / Bildiriniz..

WhatsApp Bilgi Hattı
- Lütfen Bu Ürünle İlgili Daha Fazla detaylı bilgi almak için (0545) 768 79 75 - WhatsApp Hızlı Sipariş Hattı İle Uzman Grafiker'lerimizle iletişime geçiniz..

Sürekli Form Fatura Nedir?

Bilgisayar çıktısı alabilmek için, yazıcıya takılan iki tarafı sıra delikli, zikzak katlanan ve birbirine ekli, bilgisayarla uyumlu kâğıt destesidir. Her kurum, kurumun gerektirdiği özelliklere paralel olarak tasarlanarak geliştirilen sürekli form kâğıt destesini kullanır. Çoğunlukla bilgisayara uyumlu çalışan bu formlar saat okunduktan sonra giriş yapılarak fatura çıktısı alınan kâğıtlar da sürekli formlar grubuna girmektedir.

Faturalar, irsaliyeler, gider pusulaları, müstahsil makbuzları ( vergiye tabi defter tutan toptancının, vergiye tabi olmayan çiftçiye mal vermesi sonucunda, malın alındığına dair düzenlenen belge), reçete, ambar tesellüm fişi( genelde kargo şirketlerinin kullandığı ürün teslimi konusunda teslim ettim- teslim aldım belgesi), satış fişleri, döviz alım satım fişleri, biletler, elektrik- su- doğalgaz faturaları, perakende satış fişleri, çekler, senetler hatta dip koçanı olan giriş biletleri sürekli form için verilebilecek örneklerdendir.


Sürekli Form Nasıl Bastırılır?

Sürekli form fatura ölçüleri genel olarak 11x24, 12x24 cm'dir. Bu ölçülerin dışında faturalarda basılabilmektedir. Özel sürekli form fatura ölçüleri için arayınız.

Matbaanızdan fiyat teklifi alırken, basılmasını istediğiniz faturanın özelliklerini vermeniz gerekir. Fatura formatınızın A4 boyutunda olması uygulama açısından size kolaylık sağlar. Bu sayede piyasadaki birçok standart yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

Sürekli Form Nerelerde Kullanılır..

Sürekli form baskı ilk defa kullanılmaya başlandığında büyük firmaların ve kurumların tercih ettiği bir baskı tekniğiydi. Ancak günümüzde küçük ve büyük birçok işletmenin tercih ettiği bir baskı tekniği olarak yaygınlaşmış ve her alanda kullanılmaya başlanmıştır. Pratik bir uygulama olması ve işletmenin zaman kaybını azaltması sürekli formu her yerde kullanılır yapmıştır. Özellikel tahsilat makbuzunun sürekli form baskı ile yapılması ödeme noktalatında bu baskı tekniğinin ve sürekli form kağıtların kullanılmasını sağlamıştır. Bugün küçük bir marketten elektronik eşya satan mağazaya kadar her alanda sürekli form baskı tekniği kullanılmaktadır.
Not: Firmamız İstanbul çapında tüm anlaşmalı işleri basmaya yetkilidir. Müşterilerimiz dilerse Bulunduğu illerde özel izin alarakta Resmi evraklarını firmamızda bastırabilirler..

Teklif Verme ve Baskı Aşaması
 • Verdiğiniz Teklifler hızlı bir şekilde değerlendirilip size en kısa sürede dönüş yapılır.
 • Sizden kaynak ve varsa örnek alınıp ön çalışma yapıldıktan sonra sizden onay alınır.
 • Çalışma onaylandıktan sonra ödeme yapılır..
 • Ödeme işlemi gerçekleştirildikten sonra hızlı bir şekilde çalışma baskıya verilir.
Not
 • Elinizde varsa Tasarım dosyalarınızı, pdf, psd, ai, cdr, formatlarında E-Posta ile yollayabilirsiniz. Tasarımınızın baskıya uygunluğu kontrol edilip, sizden onay alındıktan sonra ürününüz baskıya alınacaktır. bu şekilde zamandan tassaruf sağlanmış olur..
Teslimat Nasıl Yapılır?

Matbaa Merkezimiz İSTANBUL KARTAL bölgesindedir..

- İstanbul'un Tüm bölgelerine ücretsiz teslimat belirtilen günlerde kendi araçlarımızla yapıyoruz..

- Diğer illerden Spariş veren Müşterilerimiz karşı ödemeli olarak istedikleri kargo firmasına verilir..

- Acarlar Matbaa olarak her zaman müşterilerimizi önemsiyor ve değer veriyoruz bunun için Teslimatta Kolaylık sağlıyoruz..
- Duruma göre yüklü sparişlerde Diğer illerimizede özel araçlarımız ile teslimatı ücretsiz gerçekleştiriyoruz..

Banka Hesap Bilgileri

Aşağıdaki banka hesap bilgilerimizden herhangi birini tercih ederek HAVALE veya EFT yapabilirsiniz.


 • İş Bankası
  Yakacık Şube Kodu :1207
  Hesap No : 38831
  IBAN No: TR84 0006 4000 0011 2070 0388 31
 • Garanti Bankası
  Yakacık Şube Kodu :1230
  Hesap No : 6296844
  IBAN No: TR06 0006 2001 2300 0006 2968 44
 • QNB Finansbank
  Yakacık Şube Kodu :01127
  Hesap No : 35096543
  IBAN No: TR55 0011 1000 0000 0035 0965 434

Sürekli Form Basım Fiyatı | Sürekli Form | Sürekli Form Fatura basımı | Sürekli Form Tasarımı | Sürekli Form Matbacılık |