Acarlar Matbaa Kullanım Koşulları

Acarlar Matbaa Kırtasiye San. ve Tic Ltd Şti. web sayfasına hoş geldiniz...! Aşağıda yer alan maddeleri www.acarmatbaa.com ve bu adrese açılan diğer alan adlarını ziyaret etiğinizde kabul etmiş sayılırsınız.

("www.acarmatbaa.com") sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.
1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı Acarlar Matbaa'ya aittir. Acarlar Matbaa'nın lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo,ünvanları vs. Acarlar Matbaanın ve ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.

2- Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur.

3- Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı "Acarlar Matbaa" sorumlu kabul edilemez.

4- Üçüncü bir siteye Acarlar Matbaa tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan Acarlar Matbaa bağlantılarının güvenliğini Acarlar Matbaa kabul etmez.

5- Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay Acarlar Matbaa sorumlu tutulamaz.

6- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı Acarlar Matbaa hiçbir şekilde sorumlu değildir.

7- Acarlar Matbaa yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Acarlar Matbaa Gizlilik İlkesini okumak için Burayı Tıklayınız..!.